Festival Káva Čaj Čokoláda v Košiciach

Milovníci kávy, čokolády a čajov sa môžu tešiť na najväčšiu tematickú udalosť roka - Festival Káva Čaj Čokoláda. Kasárne/Kulturpark na 2 dni ožijú prenikavou vôňou výberovej kávy, okúzľujúcou arómou exotických čajov a nezameniteľnou chuťou poctivej čokolády. Podujatie sa bude konať 12. a 13. apríla 2019.

Nechajte sa uniesť chuťou najkvalitnejších káv z domácich a zahraničných pražiarní, podľahnite čaru remeselných cukroviniek a pohlaďte svoje zmysly čistou chuťou kvalitných čajov. Na festivale si môžete spraviť radosť aj množstvom remeselných výrobkov, ručne vyrábaných šperkov, dizajnérskych kúskov, literatúrou či umením.

Celodenný sprievodný program vás prevedie novými trendami, tradičnými postupmi, alternatívnymi metódami a bohatou kultúrou.

Pripravené budú diskusie, prednášky, súťaže, cestovateľské kiná. Tešiť sa môžete na workshopy domácej prípravy kávy, cupping s kávami z celého sveta, barmanskú šou a možnosť naučiť sa latte art - kreslenie mliečnou penou.   

Venujte si dva dni, objavte nové chute, relaxujte, zabávajte sa na Festivale Káva Čaj Čokoláda 12. a 13. apríla od 9:00 do 20:00 v budove Kasární/Kulturpark na Kukučínovej 2.

Lístky zakúpite na mieste alebo na: http://bit.ly/KosiceTickets

festival káva čaj čokoláda košice