konferencie

Miesta pre vašu konferenciu

STEEL Aréna

STEEL Aréna ponúka vynikajúce podmienky pre rozvoj ľadového hokeja, ktorý v Košiciach dominuje ostatným športom, a umožňuje organizáciu ďalších športových kultúrnych a spoločenských podujatí - najmä výstav, koncertov, a turnajov; ale aj rôznych mítingov, kongresov a plesov.

Kapacita: 9 587 ľudí

W: www.steelarena.sk

*** Congress hotel Centrum

Congress hotel Centrum, nachádzajúci sa v samotnom centre mesta je ideálnou voľbou pre usporiadanie veľkých konferencií alebo kongresov, ako aj menších školení alebo prezentácií. Jedinečné kongresové priestory a salóniky s modernou konferenčnou technikou, klimatizáciou, vysokorýchlostným WIFI pripojením a profesionálnou starostlivosťou hotelového personálu, zaručujú úspešnosť Vášho podujatia a spokojnosť Vašich klientov. Iste oceníte ubytovanie v zrekonštruovaných a moderných izbách, rovnako tak ako možnosť veľkokapacitného parkovania priamo v hoteli.

Kapacita: 1 550 ľudí

W: www.hotel-centrum.sk

Štátne divadlo Košice

Štátne divadlo Košice je postavené v eklektickom štýle s prvkami neobaroka a secesie. Exteriér divadla je pýchou mesta; interiér ponúka návštevníkom atmosféru ohnivosti, pompéznosti a luxusu.

Kapacita: 550 ľudí

W: www.sdke.sk

Kunsthalle

Bývalá mestská plaváreň je jednou z ikonických stavieb Košíc, ktorá bola postavená na prelome 50. a 60. rokov minulého storočia. Tento symbol „starých Košíc“ sa však z dôvodu porušenia statiky od konca 80. rokov dlhodobo nevyužíval. Projekt EHMK 2013 a neutíchajúce diskusie viedli k rozhodnutiu premeniť plaváreň na jedno z centier novej kultúrnej infraštruktúry mesta. Rozsiahla rekonštrukcia premenila budovu na verejný priestor a výstavisko moderného umenia – prvú halu umenia na Slovensku.

Kapacita: 1 000 ľudí

W: www.k13.sk

Kulturpark

Bývalé kasárne sa v rámci projektu Európske hlavné mesto kultúry zmenili na centrum kultúry. Konferenčné priestory v hlavnej budove slúžia aj ako koncertné haly i výstavné siene a okolie budov tvorí krásny park ako stvorený na popoludňajšiu kávu. Súčasťou komplexu je aj kaviareň, interaktívne múzeum a knižnica.

Kapacita: 800 ľudí 

W: www.k13.sk

Tabačka Kulturfabrik

Tabačka Kulturfabrik je unikátnym kultúrnym centrom a otvorenou zónou pre umenie, kreativitu a spoluprácu v Košiciach. Areál bývalej tabakovej továrne na Gorkého ulici dnes ponúka 2500 m2, ktoré patria súčasnému umeniu, koncertom, divadlu, klubovým filmom, vzdelávaniu, spolupráci a tiež kvalitnému dennému bistru a ďalším službám.

Kapacita: 500 ľudí

W: www.tabacka.sk

**** Double Tree by Hilton Košice

Hotel ponúka 1 200 m2 flexibilných priestorov na konferencie a recepcie s kapacitou do 450 ľudí. Všetky miestnosti sú plne klimatizované a vybavené najnovšou audiovizuálnou technológiou a profesionálnymi cateringovými službami. Oddelené šatne, priestory pre registráciu a jedáleň vám zabezpečia komfort i jednoduchú dostupnosť.

Kapacita: 450 ľudí

W: www.doubletree-kosice.com

Dolná brána

Pozostatky košických hradieb boli nájdené počas rekonštrukcie mesta v rokoch 1996 - 1998 a mesto sa rozhodlo zriadiť na ich mieste podzemné múzeum. Dnes slúži Dolná brána ako jedinečné miesto pre spoločenské a gala večery, a ich účastníkom prináša nezabudnuteľné zážitky a príjemnú atmosféru histórie.

Kapacita: 350 ľudí

**** Yasmin Hotel

Nechajte sa zlákať eleganciou a účelnosťou moderného životného štýlu. Hľadáte komfortný biznis hotel v centre mesta či romantické miesto na víkendový oddych? Hotel Yasmin **** Košice je tým správnym miestom! Hotel Yasmin Vás očarí harmonickým interiérom, moderným vybavením a výnimočnou kvalitou služieb.

A: Tyršovo nábrežie 1
T: +421/55/795 11 00; +421 907 305 497
E: info@hotel-yasmin.sk
W: www.hotel-yasmin.sk

Kapacita: 550 ľudí

*** Kongres Hotel Roca

je moderný, výhodne situovaný  hotel v Košiciach , zariadený v štýle mestskej elegancie o celkovej kapacite 57 klimatizovaných, komfortne zariadených izieb. Pre našich hostí a širokú verejnosť máme kongresovú a banketovú sálu ROCA s kapacitou  200 osôb, ktorá Vás očarí ideálnou kombináciou moderného variabilného plne klimatizovaného priestoru s možnosťou zatemnenia, technického vybavenia na najvyššej úrovni a profesionálneho servisu.

My milujeme detaily - vy si zamilujete KONGRES HOTEL ROCA.

A: Južná trieda 117
T: +421 (0)55 685 41 27
E: info@hotelrocakosice.sk
W: www.hotelrocakosice.sk

Kapacita: 220 ľudí