koncerty

Koncerty

Štátna filharmónia Košice

Milovníci klasickej hudby si ju už viac než 40 rokov vychutnávajú v budove Štátnej filharmónie Košice, druhej svojho druhu na Slovensku, založenej v roku 1968. V súčasnosti je zložená z takmer 90 profesionálnych hudobníkov. Pravidelnou koncertnou činnosťou rozvíja spoluprácu so svetovými umeleckými osobnosťami, ktoré hosťujú v Košiciach. Ročne sa tu odohrajú minimálne 3 premiéry, predovšetkým z tvorby súčasných slovenských autorov.
 

Adresa: Dom umenia, Moyzesova 66, Košice
T: +421 (0)55 622 07 63

E: sfk@sfk.sk
W: www.sfk.sk

STEEL Aréna

Steel Aréna je najmodernejšou a technologicky najvyspelejšou viacúčelovou halou na Slovensku. Má kapacitu 8347 sedadiel. Od jej otvorenia sa tu konalo množstvo zaujímavých podujatí, vrátane koncertov Enrique Iglesiasa, Bryana Adamsa, Deep Purple, Joea Cockera, Kim Wilde, Seala, Michela Jarreho, Vanessy Mae, Andreu Bocelliho, Boba Dylana a iných.

Adresa: Nerudova 12, Košice

T: +421 (0)55 729 00 99

E: sekretariat@steelarena.sk

W: www.steelarena.sk

Tabačka Kulturfarbrik

Tabačka Kulturfabrik je unikátnym kultúrnym centrom a otvorenou zónou pre umenie, kreativitu a spoluprácu v Košiciach. Areál bývalej tabakovej továrne na Gorkého ulici dnes ponúka 2500 m2, ktoré patria súčasnému umeniu, koncertom, divadlu, klubovým filmom, vzdelávaniu, spolupráci a tiež kvalitnému dennému bistru a ďalším službám.

Adresa: Gorkého 2, Košice

E: info@tabacka.sk

W: www.tabacka.sk

COLLOSSEUM

Collosseum je klub zameraný hlavne na punk / hardcore / metal / ska / reggae / alternative a underground. 

Adresa: Dominikánske námestie 35

E: koncerty@collosseum.sk

W: www.collosseum.sk