pivarne

Pivárne v Košiciach

Pivovary v Košiciach

Hostinec

Hlavná 65

Remeselný pivovar v najstaršom dome na Hlavnej ulici a zároveň piata najstaršia reštaurácia sveta, ktorá je od roku 1542 vyhľadávaným miestom gurmánov.

www.pivovarhostinec.sk

Golem

Dominikánske námestie 15

Jedinečná piváreň v Košiciach, variaca svetlé, tmavé a rezané pivko s príhodným názvom "Golem", je vynikajúcim miestom nielen na posedenie s priateľmi, ale aj na vychutnanie si tradičných slovenských a českých jedál.

Luxor Brewhouse

Biela 3

Pivo v LUXOR brewhouse je varené výlučne z prírodných surovín od renomovaných producentov. Prírodné suroviny spolu s nemeckou technológiou – WACHSMANN Brautechnik umožňujú precíznu výrobu v Pivovare ŠEMRÁK, nad ktorou dohliada skúsený sládok Ing. Roman Šusták, CSc. To zaručuje výnimočnú chuť a kvalitu „Vášho piva“, ktorá uspokojí nároky aj tých najnáročnejších pivárov.

Pivárne v Košiciach

Naša Kozlovňa / Hlavná 5
Neobyčajný priestor tvorený drevom, kovom a kožou, v ktorom si môžete vychutnať pivo priamo z tankov a penou hustou ako smotana!

Central Pub & Restaurant Košice / Hlavná 85
Ak milujete domácu, či medzinárodnú kuchyňu, v Central-e si prídete na svoje. V príjemnej atmosfére slovenskej pivárne si vychutnajte nepasterizované pivo z tanku. Ochutnáte a neoľutujete.

Dobré časy / Čajkovského 4
Pivnica "Dobré Časy" je pivu zasľúbené miesto, kde sa na 25 pipách striedajú pivá zo stredných a malých pivovarov Čiech a Moravy, Slovenska, Belgicka,Danska,Nemecka, a Škótska. Ponuka je doplnená výberom fľašových pív. V "Dobrých Časoch" môže každý správny milovník piva podniknúť pivný výlet nielen po pivovaroch z Česka a Slovenska.

Budějovická hospoda / Hrnčiarska 25
Iba tu si vychutnáte jedinečný krúžkovaný, nepasterizovaný Budvar. Najlepšia dvanástka v meste!

Česká hospoda / Moyzesova 22
Právom vedie rebríček najlepších desiatok v meste s nepasterizovanou Moravskou „sklepní desítkou“ tlačenou do Vášho krígla kompresorom ako za starých čias.

Bar Madrid / Vrátna 30
Nepasterizované poctivé pivá z malého rožňavského pivovaru Kaltenecker. Najlepšie špeciály v meste ponúkané podľa sezóny. Bavorský ležiak, Tmavý Brokát, Marzen, Weizen, Bock, Ale, Indian Pale Ale…

Piváreň Záhrada / Kukučínova 13
Vychutnajte si rôzne druhy zlatistého moku v kombinácii s domácimi špecialitami, v príjemnom prostredí najväčšej letnej záhrady, ktorá v širšom centre mesta osviežuje zákazníkov už vyše 20 rokov.

Piváreň Miniliga / Hlavná 5
Športovo ladený podnik s graffitmi, 14 LCD obrazovkami, kde môžete sledovať takmer akýkoľvek športový zápas. Vychutnáte si kvalitné pivko, pochúťky z grilu s možnosťou zabaviť sa pri stolnom futbale, šípkach, biliarde alebo zábavných spoločenských hier.

Staromestská piváreň / Hlavná 104
Poctivá kuchyňa a stále dobré pivo.

The Beer House / Hlavná 54
Prvá skutočná (v dolnom bare nefajčiarska) piváreň v Košiciach, založená v apríli 2008. Len u nás máte na výber z rôznych druhov čapovaných pív značiek: Prazdroj, Gambrinus, Budvar, Postřižiny, Litovel, Maestro, Tmavý Steiger, Hoegarden, Holba, Svijany, Weizenbier a ako bonus stále hosťovský špeciál. Z našej širokej ponuky pív si vyberie každý.